Potřebujete poradit? Zavolejte nám 773 204 848 nebo 224 351 842

Masáže

Sauna Praha Dejvice

Pro vaší dokonalou relaxaci a blahodárný účinek na zdraví nabízíme profesionální masáže od zkušených masérů. Provádíme klasické masáže, relaxační masáže, sportovní masáže i oblíbené baňkové masáže. Mezi naše spokojené zákazníky patří i nespočet sportovních týmů.

Jdeme vám naproti a proto nám nedělá probém přijet masírovat přímo k vám domů nebo do firmy.

Neváhejte si také objednat dárkové poukazy pro své blízké nebo cenové zvýhodněné pernamentky, vhodné i pro firmy ve formě benefitu pro své zaměstnance.

Prohlédněte si také profil našich profesionálních masérů nebo si přečtěte reference spokojených zákazníků.

O masážích a masírování

Vhodnou masáží lze napjaté svaly uvolnit a ochablé svaly zpevnit. Masáž má příznivý účinek na krevní oběh, nepsavost a zvyšuje tělesnou (fyzickou) kondici.

Zvýšené svalové napětí vzniká zvláště při sportu, kdy jsou svaly krátkodobě a intenzivně namáhány, při sedavém zaměstnání, kdy jsou svaly zatěžovány sice lehce, ale zato dlouhodobě a v jiných podobných případech. Nesymetrické rozložení svalové zátěže způsobuje křivení páteře, nesprávné držení těla, bolesti zad a další nepříjemnosti. Jinými slovy, mezi dvěma svaly dochází k nerovnováze a to tím, že jeden ze svalů ochabne a druhý naopak ztuhne. Ochablé svaly je nutno posilovat a svaly tuhnoucí pouze protahovat. Masáž má blahodárné účinky jak na sval ochablý, tak na sval ztuhlý.

Masáže nejsou vhodné při zvýšené teplotě těla (v době nemoci), při srdečních onemocněních, při vysokém krevním tlaku, při nádorových onemocněních, při závažnějších kožních onemocněních a při kožních alergiích. Místa, kde se vytvořily křečové žíly, bradavice a pihy se nemasírují. Totéž platí i o pooperačních jizvách.